Mağazamıza Hoşgeldiniz
Ana Sayfa Üye Kayıt Üye Girişi
Sepetinize Gitmek ve Sepetinizdeki Ürünleri Satın Almak için Tıklayın Sepetinizde 0 Ürün Var.
BIOXCIN Hakkında...


Bioxcin ürünleri B'IOTA Laboratuarları tarafından üretilmektedir. Bioxcin üreticisi B'IOTA Laboratuvarları kurulduğu 2002 yılından bu yana Türk bilim adamları ve dermatologları tarafından geliştirdiği ürünlerini, kendi üretim tesislerinde, tamamen hijyenik koşullarda ve GMP kurallarına uygun olarak üretmektedir.

Cilt ve saç bakımı üzerine geliştirilen dermokozmetik ürünleriyle, sağlık ve güzelliği bir arada sunan B'IOTA Laboratuvarları gücünü doğadan alarak her türlü cilt problemine bitkisel ve bilimsel çözüm bulmayı hedeflemektedir. B'IOTA Laboratuvarları, cilde yarar sağlayan ürünler geliştirerek tüketicileri daha sağlıklı ve bakımlı bir cilde kavuşturmaktadır.

 

 Bitkisel ürünleri bilimin olanaklarıyla harmanlayarak doğal güzelliğe ulaşmayı amaç edinmiş bir dermokozmetik firması olan B'IOTA Laboratuvarları cilt bakımı ve kozmetik alanında ürün yelpazesini oluştururken, çözüm bulunamamış sorunlara yönelik hedefler belirleyerek çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmıştır.


Kurulduğu ilk günden bu yana insan sağlığına yararlı bitkisel kaynaklarla, bilimsel çözümler üretmek üzere çalışmalarını sürdüren B'IOTA Laboratuvarları başarısını, tüketiciler tarafından büyük ilgi gören Bioxcin ile kanıtlamıştır. Biota, Bioxcin ve diğer markaları ile eczane kanalındaki başarısını sürdürmektedir.

Pazardaki liderliğini sürdüren B'IOTA Laboratuvarları, Ar-Ge çalışmalarına verdiği büyük önemle, teknoloji ve doğayı bir araya getirmek amacıyla 30.000 m2 lik kapalı alanda yeni bir üretim tesisi ve dünyanın en büyük bitkisel kozmetik araştırma laboratuvarını kurmak üzere çalışmalarına devam etmektedir. 2 yılda tamamlanması planlanan tesisin 1.000 kişilik istihdam kapasitesi olacaktır.

Neden Bitkiler?

"Sağlık ve Güzellik"… İşte insanoğlunun yüzyıllardır aynı anda sahip olmak için peşinde koştuğu ikili… İnsanlık tarihi ile başlayan bu koşu, sonsuza kadar da devam edecektir. İnsanoğlu sağlık ve güzellik adına arayışlarını her zaman devam ettirecektir.

Doğanın insanlığa armağanı ve dünyanın yaşam kaynağı bitkiler zengin içerikleri ile insan sağlığı ve güzelliği için antik çağdan bu yana vazgeçilmezdir.
Dünya üzerindeki karasal alanın hemen hemen tamamını çevreleyen bitki örtüsü, içinde keşfedilmeyi bekleyen nice cevherleri de barındırmaktadır.
Bitkiler sadece güzellikleri ve hoş kokularıyla değil, içerdikleri özel maddelerle insanlık tarihi kadar uzun bir zamandır bizlerin hizmetindedir.

10.000 kadar bitki türünün bulunduğu Türkiye dünyanın en zengin floralarından birine sahiptir. Üstelik bu türlerden 3.000 kadarı ülkemize özgü olan endemik bitkilerdir. Diğer taraftan bu türlerin kullanılışına dair geçmişten günümüze gelen bir bilgi birikimi söz konusudur.

Bu bilgi birikiminin yüksek teknolojiyle birleşmesi sonucu ile B'IOTA Laboratuvarları 2002 yılından bu yana insanlığa en iyi hizmeti vermek için bilime ve araştırmaya çağın gerekleri ölçüsünde önem vermektedir.

B'IOTA Laboratuvarları, "doğal güzelliğe" ulaşmada; Anadolu'nun bitkilerini, bilimin son olanaklarıyla sentezleyerek, çözüme yönelik hedefler belirlemekte ve Ar-Ge çalışmalarını bu alanda yoğunlaştırmaktadır. Böylelikle, bilimin ve doğanın sınırsız yararları titizlikle bir araya getirilerek mükemmele ulaşılmaktadır.

Üzerinde çalışılan ürünlerin formülleri, bilimin ve doğanın sınırsız yararlarını bir araya getirmektedir. Dikkatle seçilen bitki özleri, mükemmel bir uyum içinde bütünleşir ve asgari koruyucu ilavesiyle bir dizi etkili dermakozmetik ürünleri oluşturur.

Müşteri Hizmetleri 128 Bit Güvenli Alışveriş
İletişimSipariş ve Teslimat | Güvenlik | Üyelik | Formlar

www.Noi.com.tr 2006-2015 tüm hakları saklıdır. Yasal Haklar

Sitemizde yer alan ürünlerle ilgili tüm açıklamalar,
üretici veya ithalatçıların ürünlerle ilgili bildirmiş oldukları özelliklerdir.
Herhangi bir taahhüt içermezler. Bu sitede reçeteli ilaç satışı yapılmamaktadır.
Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.